PLASTOVÉ KONTAJNERY

A NÁDOBY NA ODPAD

SEMIO

polo-podzemný systém

VEDA A VÝSKUM

Inovatívne riešenia

Podzemné systémy

 

Veľké množstvo odpadu v mestskom prostredí je logistickou a architektonickou výzvou. Riešenie, ktoré navrhuje spoločnosť ESE je využívanie podzemných odpadových systémov. Žumpy, ktoré ponúkame, spĺňajú všetky štandardy čistoty, estetiky a šetrnosti k životnému prostrediu. Najväčšou výhodou je zníženie frekvencie vyprázdňovania a pohodlné vyprázdnenie podzemného systému aj jedným pracovníkom. ESE podzemné systémy spĺňajú všetky európske a národné normy a sú certifikované podľa EN 13071.

 

 

Katis

Katis

Podzemný systém INGENIO

 

Minimálna plocha, maximálny objem.

Podzemný odpadový systém INGENIO vyniká svojim objemom - pojme 3 - 5m3 odpadu, zatiaľ čo nad zemou zaberá iba minimálny povrch. INGENIO je patentované riešenie, v ktorom sú zakomponované výsledky dlhoročných skúseností.

KatisCharakteristika:

  • kompletné modulárne riešenie dopredu zmontované, pripravené k umiestneniu,
  • unikátny systém vysoko kvalitných, odolných materiálov s precíznym spracovaním,
  • inštalácia za menej než 30 minút,
  • unikátna bezpečnosť vďaka uzamykaniu systému,
  • integrované odvodnenie,
  • dodržaná bezpečnostná platforma testovaná podľa noriem v súlade s minimálnym zaťažením 150 kg.

 

 

 


Katis

Katis

Polo-podzemný systém SEMIO

 

Systém SEMIO je ideálny pre miesta s vysokým objemom odpadu. Dokáže poňať veľký objem odpadu, napriek tomu nezaberá veľa miesta, keďže je viditeľná iba jedna tretina jeho celkovej veľkosti.

Katis

Jeho výhodou je predĺženie intervalov odvozu odpadu, a tým aj zníženie nákladov na údržbu. Nový dizajn nenarúša prostredie, do ktorého je systém SEMIO umiestnený.

 

Katis

Vyprázdňovanie prebieha pomocou vyklopenia spodnej klapky.

Katis

Vrchnák systému SEMIO je dostupný vo viacerých variantách, ktoré sú navrhnuté tak, aby systém bolo možné vyprázdniť pomocou všetkých typov žeriavov.

 

 

 


Katis

KatisPolo-podzemný systém BAGIO

 

Tak ako všetky podzemné systémy, aj BAGIO je najvhodnejšie umiestniť na miesta s veľkou produkciou odpadu. Väčšina jeho skladovacieho objemu je umiestnená pod zemou. Výhodou sú predĺžené vyprázdňovacie intervaly. Vnútro systému BAGIO je tvorené vrecom vyrobeným z odolného a recyklovateľného polypropylénu. Nadzemné kryty sú k dispozícii vo viacerých farebných variantách. Pre odvoz odpadu je potrebný štandardný kamión so žeriavom.