PLASTOVÉ KONTAJNERY

A NÁDOBY NA ODPAD

SEMIO

polo-podzemný systém

VEDA A VÝSKUM

Inovatívne riešenia

Verejné odpadové nádoby

 

Produkty spoločnosti ESE sú vyrobené z materiálov šetrných k životnému prostrediu, sú ošetrené antikoróznym zinkovým ochranným povlakom, ich ovládanie je pre užívateľov jednoduché a ich mechanika je konštruovaná s ohľadom na dlhú životnosť. Verejné odpadové nádoby sú dostupné vo viacerých prevedeniach: môžu byť upevnené na stojanoch, stenách budov, či prepojené s podzemnými kontajnermi.

 

Produkty a riešenia spoločnosti ESE sú úspešne nainštalované a používané v mnohých európskych krajinách. Atraktívny dizajn sa diskrétne prelína s panorámou mesta a dopĺňa ju. Ponúkame širokú škálu dizajnových možností :

  • lakovanie oceľových kontajnerov farbami z RAL tabuľky farieb,
  • špeciálne lakovanie na vyžiadanie,
  • grafika a písmo na kontajneri (zabezpečené sieťotlačou alebo fóliou),
  • ochrana pred graffitmi.

 

Katis

KatisOdpadkové koše s nádobou na stĺpiku

Vzhľadom k širokým možnostiam personalizácie farieb a potlače a k schopnosti umiestnenia na malom priestore, spĺňa všetky predpoklady pre bezproblémovú integráciu do mestskej krajiny a životného prostredia.

 

 

 

 

 

 

Katis

KatisOdpadkové koše

Sortiment stojacich kontajnerov stále rastie a ponúka riešenie pre rôzne požiadavky. Vysoko funkčné a kvalitné produkty sú k dispozícii v rôznych objemoch - od 42L až 240L, v rôznych materiáloch a vzoroch. Po aplikácii do verejných priestorov sa starajú o dobrý dojem a čistotu.

 

 

 

 

 

 

KatisKatisKontajnery s podzemným zásobníkom

Mini XXL je systém veľkých podzemných zásobníkov, ktoré môžu byť kombinované s rôznymi nadzemnými stĺpcami. Likvidácia odpadu sa uskutočňuje odsatím. Klapka umožňuje  optimálny prístup do podzemného zásobníka, a zároveň zabraňuje vzniku vákua pri odsávaní. Pomocou kontajnerov s podzemným zásobníkom je možné zachovať atraktívny vzhľad odpadových nádob a prostredia aj v miestach s veľkým objemom odpadu. Najväčšou výhodou je úspora miesta.

 

 

 

 

 

 

KatisKatisGarážový kontajner

Garážový kontajner slúži ako kryt pre plastové kontajnery, takže tieto môžu byť elegantne integrované do životného prostredia. Dvojkolesové plastové odpadové nádoby sa do garážového kontajnera ľahko parkujú. Garážový kontajner je dostupný vo viacerých objemových variantách. Môže slúžiť ako kryt pre 120L, 240L a 360L plastové odpadové nádoby. Taktiež odoláva vandalizmu, keďže má robustnú konštrukciu s podlahovou montážou.